Do boju z 1%

Do boju z 1%

📢📢📢 KOCHANI!

Zaczynamy cykl udostępniania ulotek Podopiecznych na naszym fanpage’u na Facebooku. Cyklicznie będzie również pojawiać się ulotka naszej Fundacji.

Czytelniku!

Apelujemy o szczególną uwagę w obszarze 1%, ponieważ pozwala naszej organizacji towarzyszyć Podopiecznym w codziennym zmaganiu się ze skutkami swojej choroby/niesamodzielności oraz tworzyć dla nich szczęśliwe dzieciństwo. Przychód z 1% stanowi najważniejsze źródło pozyskiwania funduszy dla naszych Wychowanków.

Rok 2020 był wyjątkowo trudny z uwagi na narodową epidemię, która jeszcze się nie zakończyła! Jednak my zamierzamy walczyć dwa razy mocniej i liczymy również na Twoje zaangażowanie 💪

RAZEM MOŻEMY TAK WIELE 💜

25 stycznia 2021

Ratujemy ODDECH Mai – zbiórka publiczna

Ratujemy ODDECH Mai – zbiórka publiczna

BIJEMY NA ALARM. ?
Nasza Podopieczna, Maja Kwiatkowska, Was potrzebuje. Dziewczynka jest ciężko chora na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Jest to rzadka choroba, która prowadzi do wyniszczenia mięśni oraz bezruchu. Oznacza to, że BEZ TWOJEJ POMOCY NADEJDZIE DZIEŃ, W KTÓRYM MAI ZABRAKNIE SIŁY, ŻEBY WZIĄĆ ODDECH.
Naszą propozycją jest zbiórka publiczna. Zapraszamy Was 25 września na nasze stoisko przy Piotrkowskiej. Czekają na Was między innymi:
✅ vouchery (do punktów gastronomicznych/kina/siłowni)
✅ gadżety Fundacji
✅ atrakcje dla dzieci
✅ sztuczki magiczne
✅ stoisko do zdjęć
? 25.09.
? Pasaż Schillera, Piotrkowska 110
⏰ 12:00 – 18:00
? SZANSĄ NA ŻYCIE jest oficjalnie zatwierdzona terapia genowa. Lek o wartości 9 milionów złotych podany TYLKO RAZ jest w stanie uzupełnić poziom życiodajnego białka!
Czekamy na Was, bo RAZEM MOŻEMY TAK WIELE ?

8 września 2020

PILNE!

PILNE!

Drodzy,
W naszej Fundacji życie toczy się zazwyczaj spokojnie, na wydechu. Jednak dzisiaj bijemy na ALARM. ?
Nasza Podopieczna Maja Pazdykiewicz nas potrzebuje. Przed chwilą jej rodzice dowiedzieli się, że dziewczynka musi przejść operację wyjęcia skobli 15 września. Jeśli do niej teraz nie dojdzie Maja nie będzie mogła samodzielnie chodzić.
Nasze motto to: RAZEM MOŻEMY TAK WIELE. Wierzymy, że będzie nam wszystkim przyświecać także w zaistniałej sytuacji. ?
? Link do wpłaty na zbiórkę dla Mai: https://www.siepomaga.pl/maja-pazdykiewicz

7 września 2020

Zaskoczeni przez Ideo Force!

Zaskoczeni przez Ideo Force!

Firma marketingowa Ideo Force postanowiła wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny. Bardzo doceniamy ten hojny gest, zważając na to, że bezinteresowność jest rzadkim okazem w XXI wieku. Dziękujemy nie tylko za fundusze przeznaczone na rozwój naszej fundacji, ale również za okazane serce.

Koniecznie zapoznajcie się z misją tej firmy:
https://www.ideoforce.pl/

RAZEM MOŻEMY TAK WIELE ?

 

 

11 sierpnia 2020

Wizyta Księcia Bruna! ?

Wizyta Księcia Bruna! ?

Kilka dni temu naszą Fundację odwiedził Mały Książę Brunio. Wszystkie trzy wróżki bardzo ucieszyły się z tej wizyty ?‍♀. Zabrały chłopca do swojej bajkowej krainy. Starały się zrobić wszystko, żeby Bruno zabrał z niej tylko magiczne wspomnienia. Jego Mama pomogła je spakować i odeszli razem, zostawiając w krainie zwanej Fundacją POMAGAM niejeden uśmiech ?.

Dziękujemy za odwiedziny,
Zespół Fundacji Pomagam ?

10 sierpnia 2020

© 2021 Fundacja Pomagam