Fundatorzy i Partnerzy

Czyli wszyscy Ci, którym należą się szczególne podziękowania

FPL_logo

Założyciel i Główny Partner Fundacji Pomagam

FPL jest firmą szkoleniowo-doradczą, która tworzy i wdraża systemy kształtowania postaw i umiejętności w obszarach działań, którymi są: Inteligencja Emocjonalna, Rozwój Menedżerski, Rozwój Sił Sprzedaży, Systemy Wspierania Rozwoju HR. Doskonalenie osób i organizacji opiera na nowatorskim, kompleksowym podejściu do procesu rozwojowego, ukierunkowanym na trafny dobór kompetencji, należyte ich utrwalanie i podtrzymywanie w czasie.

logo-mIT-group

Firma mIT group oferuje kompleksową obsługę informatyczną dla firm w zakresie outsourcingu IT, usług internetowych, sprzedaży i dostawy sprzętu oraz oprogramowania jak również usług programistycznych. Firma specjalizuje się również w obsłudze informatycznej firm znajdujących się w upadłości i syndyków.
Firma mIT group to młody zespół specjalistów, który stale rozszerza i udoskonala swoje usługi.

logo

X-press Couriers to firma kurierska, która wykorzystując kurierów rowerowych
i samochodowych realizuje usługi krajowe i międzynarodowe w zakresie dostarczania przesyłek klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym. Łódzki oddział firmy nawiązał współpracę z Fundacją Pomagam w ramach akcji “Odkręcamy-Pomagamy”, dostarczając zebrane przez uczniów, wychowanków i opiekunów placówek oświatowych worki pełne nakrętek.

logo

Media4U to firma, która od 15 lat zajmuje się budowaniem autorskich rozwiązań e-commerce, aplikacji webowych i tworzeniu serwisów www. Ich rozwiązania łączą nowoczesne technologie z indywidualną koncepcją. Firma może pochwalić się niecodziennymi rozwiązaniami i innowacyjnymi produktami. Firma Media4U od wielu lat zaangażowana jest w budowanie wizerunku Fundacji.

 

MARKETLAB logo

MarketLab to źródło innowacji. Spółka będąca architektem, twórcą i operatorem nowych technologii wspierających handel na każdym z jego etapów i dla każdego z interesantów od producenta, aż do shoppera.
Narzędzia autorstwa MarketLab pomagają planować zatowarowanie, kontrolować dostępność produktów oraz wspierać ich odsprzedaż. Osiągają to poprzez połączenie głębokiej wiedzy o handlu i marketingu, autorskich technologii oraz wyników wnikliwych analiz “Big Data” i psychologii shoppera.

fingerprint logo

Fingerprint to najszybsza drukarnia cyfrowo-offsetowa w centrum Łodzi, obsługująca duże korporacje, banki, producentów ale też indywidualnych zleceniodawców.
W swojej ofercie posiadają m.in. kalendarze, ulotki, plakaty, materiały biurowe czy gazetki reklamowe. Firma zapewnia również przygotowanie wszelkiego rodzaju projektów w profesjonalnym studiu graficznym.

logo oficyna

Firma OFICYNA posiada bogatą ofertę usług i produktów- od pieczątek poprzez drukarstwo czy wszelkie usługi związane z reklamą oraz innowacyjne działy obróbki, sprzedaży maszyn czy technologii 3D. Firma współpracuje z klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi z Polski jak i zagranicy, a także z agencjami reklamowymi.

gora_v3aa

Ósemka-Ołówek to firma specjalizująca się w dostawie materiałów biurowych
i artykułów szkolnych, wyróżniająca się  indywidualnym zaspokojeniem potrzeb
i oczekiwań każdego klienta. Dynamicznie rozwijająca się firma, zaangażowała się we współpracę z Fundacją Pomagam, wspierając liczne akcje charytatywne Fundacji.

© 2022 - Fundacja Pomagam / Program e-pity Copyright 2021-2022 e-file sp. z o.o. sp. k.