Tak wiele możesz

Pomagamy dzieciom chorym oraz dzieciom z domów dziecka

Wspieramy w rozwoju i edukujemy

Poprzez realizację różnych projektów rozwijamy pasje oraz zainteresowania młodych ludzi. Zwracamy uwagę na rozwój duchowy, emocjonalny i intelektualny Wychowanków. Naszym celem jest promowanie rozwoju wiedzy oraz fundowanie stypendiów dla studentów, młodzieży szkolnej.

Inwestujemy w rehabilitację

Ważnym czynnikiem w leczeniu schorzeń naszych Wychowanków jest systematyczna i kompleksowa rehabilitacja, która pozwala na przywrócenie w wysokim stopniu sprawności fizycznej i psychicznej. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim Wychowankom niezbędne
i wieloaspektowe leczenie.

Pokazujemy jak się usamodzielnić

Staramy się kształcić młodych ludzi, szczególnie osoby opuszczające domy dziecka, w celu przygotowania ich do samodzielnego życia, a także wejścia na rynek pracy. Stawiamy przede wszystkim na rozwój młodzieży, pomoc w zdaniu matury oraz przygotowanie ich do wejścia w samodzielne życie.

Twoją pomoc przekazujemy tylko naprawdę potrzebującym

Ściśle kontrolujemy przekazywanie środków oraz zawsze zachowujemy 100% przejrzystości. Wszystkie środki przekazane na Fundację Pomagam są wykorzystywane w sposób w pełni jawny i zawsze udzielamy informacji odnośnie tego gdzie, kiedy i na co zostały przekazane Wasze środki.

Upewniamy się, by odbiorcy nie czekali bezczynnie

Dbamy, aby pomoc dostawali Ci, którzy nie są bierni. Dlatego często, zanim rodzina, dziecko lub placówka otrzymają wsparcie, wymagamy, by i Oni wspomogli innych potrzebujących. Dzięki temu nie tylko otrzymują pomoc, ale uczą się, że mogą pomagać innym.

Co możesz zrobić?

Darowizna | 1% podatku | Wolontariat

Zobacz co mówią Ci, którym pomagasz

W końcu to oni są najważniejsi

Moja córka Kinga jest podopieczną Fundacji od czterech lat. Ja jako mama jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Fundacją. Za każdym razem kiedy zwracam się z prośbą o pomoc to ją otrzymuję. Pracownicy w kontakcie telefonicznym czy e-mailowym są zawsze dostępni i uprzejmi. Fundacja pamięta o Kini w każde święta a nawet o tym że Kinia ma młodszą siostrę, która co święta też dostaje drobny upominek.
Jest to Fundacja naprawdę przyjazna dzieciom jak i rodzicom.

Start old

Sylwia Zagumny

/ Mama Kingi

Jestem mamą Amelki i Kacpra. Do Fundacji trafiłam z polecenia innej mamy. Dzięki wsparciu jakie daje nam Fundacja moja córka zaczęła chodzić, co roku ma fundusze na konsultacje lekarskie, rehabilitacje i turnus. Fundacja pomaga wszystkim osobom, które pozostają w trudnej sytuacji i  potrzebują wsparcia. Prowadzona jest przez ludzi o dużym sercu, którzy chcą pomagać. Pracownicy Fundacji są bardzo uczynni i zawsze służą pomocą. Każdy może liczyć na pomoc i wsparcie.
Dziękujemy
Amelka i Kacper z rodziną

Start old

Karolina Cybulska

/ Mama Amelki i Kacpra

Jestem mamą Krysi, wychowanki Fundacji Pomagam. Walczymy z przeciwnościami losu dwadzieścia lat. Do wielu drzwi fundacji pukaliśmy, pisaliśmy i nie otrzymaliśmy tyle ciepłych słów i pomocy jak tutaj. Cudowna Pani Prezes od razu pomogła nam przy zakupie łóżka rehabilitacyjnego. Każda prośba jest wysłuchiwana i spełniana. Wszystko z uśmiechem, sympatią, bez łaski. Życzę dużo sukcesów i wytrwałości w tej super robocie którą wykonujecie dla wszystkich wychowanków.

Start old

Agnieszka Kieszkowska

/ Mama Krysi

Fundacja Pomagam opiekuje się dwojgiem moich dzieci – Hanią i Wojtkiem. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i gorąco polecam Fundację innym rodzicom chorych dzieci. Co mnie przekonuje? Rzetelność, uczciwość i profesjonalizm oraz empatia pracowników. Można Wam zaufać! Cieszę się, że Fundacja zachęca nas do działania na rzecz własnych dzieci, drukuje ulotki, aktualizuje zdjęcia i prośby na stronie internetowej. Dzięki Fundacji moje dzieci mają większe możliwości leczenia i szansę na lepsze jutro.

Start old

Aleksandra Kaźmierczak

/ Mama Hani i Wojtka

© 2020 Fundacja Pomagam