Współpraca

Czyli wszyscy Ci, którzy wspierają nasze działania

pssiap

Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii to organizacja zrzeszająca młodych adeptów psychologii z całej Polski, umożliwiająca wymianę myśli, poglądów, wyników badań oraz realizację ogólnopolskich projektów. Łódzki oddział PSSiAP zaangażował się we współpracę z Fundacją Pomagam, współorganizując i prowadząc warsztaty „Bajkoterapia- w krainie bajek” w łódzkich domach dziecka oraz współtworząc sztandarowy projekt Fundacji- warsztaty “Razem możemy tak wiele!”.

dogo4logo

Stowarzyszenie Animaloterapeutyczne Dogo4Logo w innowacyjny sposób łączy ze sobą tradycyjną dogoterapię z zajęciami logopedycznymi. Warsztaty mają na celu rozwijać i usprawniać komunikację werbalną i językową. Bardzo ważne miejsce zajmują również działania wychowawcze i terapeutyczne oraz integrowanie Podopiecznych z otoczeniem. Dogo4Logo zaangażowało się we współpracę z Fundacją Pomagam, współorganizując i prowadząc warsztaty w łódzkich domach dziecka oraz współtworząc sztandarowy projekt Fundacji- warsztaty “Razem możemy tak wiele!”.

Print

KołoWrotki to miejsce stworzone dzięki przyjaźni, pasji i energii dwóch dziewczyn. Wolna przestrzeń, muzyka i przyjazna atmosfera powodują, że każda chwila na wrotkach jest niezapomniana. Wrotkarnia stoi otworem zarówno dla tych, którzy najchętniej nie zdejmowaliby wrotek z nóg, oraz tych, którzy na nogach będą je mieć po raz pierwszy!

logo ośr png

Polanika to istniejący od maja 2014 roku ośrodek rehabilitacyjno – wypoczynkowy, który specjalizuje się w rehabilitacji dzieci. Ukierunkowany jest na leczenie i rehabilitację dzieci z niepełnosprawnością i różnymi schorzeniami. Dba także o integrację osób niepełnosprawnych oraz pomoc w ich usamodzielnieniu i powrocie do aktywności.

logo_wydział chemia_ul_

Wydział Chemii jest jednym z dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Wydział dysponuje nowymi i nowocześnie wyposażonymi laboratoriami, unikatową aparaturą oraz sieciami komputerowymi, z dostępem do chemicznych baz danych. Kadra naukowa i Studenci czynnie angażują się w przedświąteczne zbiórki Fundacji Pomagam.

stacja

Stacja Grawitacja jest Parkiem Trampolin działającym od 2016 roku w Łodzi. Duża przestrzeń gwarantuje miejsce do swobodnych szaleństw i udoskonalania umiejętności gimnastycznych. Można tam znaleźć również wiele innych atrakcji, jak np.: mini tor przeszkód, deski do treningu wakeboardingu oraz trampoliny ustawione pod kątami. Zabawa na trampolinach jest nie tylko idealnym pomysłem na wolny czas, ale również wpływa pozytywnie na kondycję organizmu.

Tubajka LOGO

Tubajka to wyjątkowa kawiarnia w samym centrum Łodzi. Specjalnie zaaranżowana przestrzeń pozwala rodzicom spędzić miło czas przy kawie i ciastku, a ich pociechom szaleć w przygotowanej do tego bawialni. Ponadto Tubajka jest organizatorem i współorganizatorem wielu ciekawych wydarzeń, które maja aktywizować rodziców i dzieci do aktywnego i kreatywnego spędzania wolnego czasu.

Vera Kółko

VeraSport to nowoczesne miejsce dla wszystkich tych, którzy aktywność fizyczną mają we krwi. Szeroka oferta powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie: zajęcia fitness, sporty walki, zajęcia dla dzieci, porady dietetyczne… Miła atmosfera i profesjonalne zaplecze pozwalają cieszyć się każdą wolną chwilą spędzoną w ruchu.

logo_eksoc_ul_h_pl_rgb_apla

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Na wydziale prowadzone są obecnie wielokierunkowe prace naukowo-badawcze w Polsce oraz zagranicą. Kadra naukowa oraz Studenci wspierają Fundację pomagam podczas przedświątecznych akcji “Paka dla Dzieciaka” oraz “Pieluszka dla Maluszka”.

logo filolo do dodania

Obecnie na Wydziale Filologicznym pracuje 33 profesorów zwyczajnych, 54 profesorów nadzwyczajnych i około 130 doktorów. Wydział Filologiczny UŁ bardzo dużą wagę przykłada do wysokiego poziomu kształcenia w zakresie języków obcych. Oferuje możliwość twórczego rozwijania indywidualnych zainteresowań i umiejętności studentów. Kadra naukowa oraz Studenci wspierają działania Fundacji Pomagam wpierając przedświąteczne zbiórki słodyczy, artykułów szkolnych, zabawek i artykułów pierwszej potrzeby dla niemowląt.

© 2022 - Fundacja Pomagam / Program e-pity Copyright 2021-2022 e-file sp. z o.o. sp. k.