Fundacja-pomagam-logo-element-rotacyjny
Fundacja-pomagam-logo-element-bez-rotacji

Darczyńcy

Poznaj głównych Sponsorów,
którzy pomagają rozwijać dzieci.

FPL

Firma szkoleniowa, zajmująca się rozwijaniem kompetencji
miękkich pracowników dużych organizacji. Wspiera Fundację
Pomagam od początku jej istnienie zarówno finansowo, jak
i merytorycznie.

MarketLab

MarketLab to źródło innowacji. Spółka będąca architektem, twórcą i operatorem nowych technologii wspierających handel na każdym z jego etapów i dla każdego z interesantów od producenta, aż do shoppera.

mIT group

Firma mIT group oferuje kompleksową obsługę informatyczną dla firm w zakresie outsourcingu IT, usług internetowych, sprzedaży i dostawy sprzętu oraz oprogramowania jak również usług programistycznych.

FPL-logo

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

Firma Flex światowej klasy partner produkcyjny.  Zapewnia rozwiązania w zakresie realizacji i dostaw, handlu detalicznego,  sprzedaży bezpośredniej do konsumentów i kanałów rynkowych na całym świecie.

PTM Polska Sp. z o.o.

PTM to firma specjalizująca się w profesjonalnych rozwiązaniach dla biznesu, obejmujących technologię transferu ładunków, transport luzem towarów rolniczych, drzewnych, odpadów, biomasy, a także transport ładunków dla branży budowlanej.